Bayi girişi yapılmamış.
google.com/102645994427570891594twitter.com/yilteselektrikfacebook.com/yiltes.elektrik
WhatsApp Hattı : 0 534 646 25 12
Tüm Kategoriler
  • Tüm Kategoriler
  • Zayıf Akım Kablo
  • Alçak Gerilim Kablo
  • Halogen Free Kablo
  • Orta Gerilim Kablo
  • Parça Kablo
  • Kablo Aksesuar
Aradığınız ürünü, markayı veya kategoriyi yazın
0
Hesabım
Hesap Yönetimi Hesap, Şifre, Cep Tel., ...
Sipariş İşlemleri Sepet, Siparişler, ...
Müşteri Hizmetleri Şikayetlerim ...
yiltes.net

“yiltes.net ” web sitesi internet ortamında sadece Kurumsal firmalara hizmet edecek şekilde online elektrik malzemeleri satışı yapmak amacıyla YILTES Elektrik İnşaat Taahhüt ve Ticaret Ltd.Şti. tarafından hayata geçirilmiş bir projedir.

Firmamız “YILTES Elektrik İnşaat Taahhüt ve Ticaret Ltd.Şti.” 1989 yılında Mustafa, Ahmet ve Mehmet YILDIRIM tarafından AG/OG/YG elektrik sektöründe imalat, ticaret ve taahhüt yapmak amacıyla kurulmuştur. Kuruluşunun ilk yıllarında ağırlıklı olarak Karadeniz Bölgesi’ nde taahhüt işleri yapan firmamız, şirket merkezini 1993 yılında Ankara’ ya, 2003 yılında ise mevcut ikamet adresi olan Kocaeli’ ye taşımıştır. Kurulduğu günden günümüze kadar geçen sürede, tamamladığı işlerdeki kalitesi, titizliği ve güvenirliliği ile daima öne çıkan firmamız, taahhüt grubu ile enerji sektöründe tüm kamu ve özel kuruluşlara Alçak ve Orta Gerilim Şehir Şebekeleri, Enerji Nakil Hatları, Trafo Tesisleri, Otoyol ve Çevre Aydınlatma Sistemleri konularında hizmet vermiş, Türkiye’ nin birçok bölgesinde taahhüdünü kazandığı projeleri başarı ile tamamlamıştır.

Şirket ortaklarımız 2003 yılında “Sıcak Daldırma Galvaniz Kaplama” sektöründe üretici olmak amacıyla MARMARA GALVANİZ firmasının temelini atmışlardır. 2004 yılında üretime başlayan Marmara Galvaniz hızlı ve istikrarlı bir şekilde büyüyerek 2008 yılında sektörde uluslararası ölçekte oldukça büyük ve güçlü bir galvaniz üreticisi olan SIEGENER ile ortaklık kurarak MARMARA SIEGENER GALVANİZ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ünvanını almış ve yaptığı yeni yatırımlarla Avrupa’nın sayılı galvaniz tesislerinden birini Dilovası İmes Organize Sanayi Bölgesinde hizmete açmıştır. Şu anda İzmit, Dilovası ve Çorlu’ da olmak üzere toplam 3 fabrika ile Sıcak Daldırma Galvaniz Kaplama sektörüne hizmet vermektedir.

YILTES Elektrik, 2004 yılından itibaren elektrik malzemesi ticaretine başlamış olup Enerji Sektörü’nde ticari çalışmalarına devam etmektedir.

2011 yılında Enerji sektöründeki tüm aktörlerin ihtiyaç fazlası kablolarını ortak bir veri bankasında toplayıp, Türkiye genelinde herkesin ihtiyaç duyduğu kabloları kesit, marka, metraj, şehir kriterlerine göre arama yapabileceği, ihtiyacı olan kabloları sistemde buldukları taktirde satın alabilecekleri bir sistem geliştirme fikri sonucunda “parcakablo.net” sitesi doğmuştur. Firmaların atıl stoklarını nakte çevirebilecekleri, aynı zamanda ihtiyaçları olan kabloları çok kısa sürede temin edebilecekleri bu sistem sayesinde ülkemiz ekonomisine de katkı sağlanmaktadır.

Firmamız, hayata geçirdiği ve Kablo Sektöründe Bir Geri Dönüşüm Projesi olarak adlandırdığı “parcakablo.net” projesi ile oldukça büyük bir başarı elde etmiştir.

Peşin Fiyatına 6 Taksit